Cesur ve Güzel

Cesur ve Güzel Dizisi Oyunculuk Başvurusu- Cesur ve Güzel Oyuncu Alımı

Cesur ve Güzel

Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizi olan Cesur ve Güzel ekim ayında Star Tv ekranlarında başlıyor. Başrollerini Siyah Beyaz isimli dizide sıkça duyduğumuz Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün rol alacak. İkilimiz dizi takviminin ileriye alınmasından dolayı ve Siyah Beyaz’ın yetişmemesi üzerine Kasım 2016 ‘da ekranlara gelecek olan Cesur ve Güzel dizisine dahil oldular.

Ali Bilgin‘in yöneteceği dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor. Mükemmel ikili aslında Siyah Beyaz dizisinde başrol oynayacaklardı ancak senaryo yetişmemesinden dolayı ikilimiz Cesur ve Güzel dizisine transfer oldular. Cesur Güzel’in çiftlik sahneleri İstanbul Tuzla’da bulunan bir çiftlikte çekiliyor. Ayrıca çekimler Çatalca ve Durusu’da çekiliyor. Korludağ tamamen hayal ürünü bir yerdir gerçekte böyle bir yerde çekilmiyor.

Cesur ve Güzel Konusu;
Cesur isimli (Kıvanç Tatlıtuğ) yakışıklı ve etkileyici bir delikanlı şehirden bir küçük kasabaya yerleşir. Küçük kasaba da toprak zengini olan zengin bir ailenin güzeller güzeli kızları Sühan (Tuba Büyüküstün)’ın güzelliği dillere destandır ve ikilimiz bir şekilde birbirleri ile tanışırlar ve tutkulu bir aşk başlar. Fakat iki tarafından bilmediği bir çok şey vardır.

Cesur ailesi ile Sühan’ın ailesi çok eskiden tanışırlar ve aralarında büyük bir kavga vardır ama gençlerimiz bu durumdan habersizdirler. Bu geçmişten gelen kapanmamış hesaplar iki gencin aşkının üzerine adeta bir gölge gibi düşmüştür. Gençler araya büyüklerini soksalar da aşkları imkansız bir hale gelmiştir. Zaman içerisinde Cesur’un bu kırsal kasabaya neden geldiğinin sırrı zaman içerisinde ortaya çıkacaktır.